Karczma „Zadyma” Kręgielnia i Browar

Opis obiektu:

Karczma Zadyma to miejsce, w którym możesz spróbować pysznej, tradycyjnej kuchni. Zaletą jedzenia, które serwujemy jest nie tylko jego smak – potrawy tak pyszne jak w domu – ale również porcje – dbamy o to, by były naprawdę duże. Jednym z naszych wyrobów jest również chleb – to wyjątkowy przysmak, łączący w sobie tradycyjny smak i aromat świeżego pieczywa.

2. W naszej karczmie stworzyliśmy profesjonalny, regionalny browar, w którym warzymy prawdziwe, nieporównywalne w smaku do sklepowych produktów tradycyjne piwo Zadyma.

3. W karczmie Zadyma można nie tylko wypić piwo, zjeść świetny posiłek, przyjść na wieczór filmowy lub muzyczny, czy zorganizować imprezę okolicznościową. W karczmie działa także najnowocześniejsza w Małopolsce kręgielnia, która jak magnes przyciąga miłośników gry w kręgle z całej okolicy i nie tylko.

Nasza kręgielnia posiada cztery tory do gry, dlatego jednocześnie może z niej korzystać bardzo wiele osób. Cała sala jest podświetlana dzięki zastosowaniu technologii LED, co zapewnia odwiedzającym kręgielnię całkowicie nowe spojrzenie na tę zabawę, a wyjątkowe graffiti na ścianach przenoszą graczy w zupełnie inny świat. Na sali zamontowaliśmy również stanowiska do gry w darta/rzutki i podświetlane lampami LED automaty do gry w piłkarzyki.

Informacje

Karczma „Zadyma” Kręgielnia i Browar,
ul. Zakopiańska 1E, 34-424 Szaflary

09:00-22:00

Karczma / kręgielnia tel: 18 52 111 11 karczma w Niedzicy 530119111

Galeria